Грамота управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте І місце І (міського) етапу обласної виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2019 році


Подяка управління освіти і науки Сумської міської ради у міському конкурсі "На кращий інтернет-сайт закладу дошкільної освіти в 2019 році".


За участь у благодійній всеукраїнській щорічній акції "Назустріч мрії" (одержувач Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом", у сумі 1200,00 грн.) для лікування онкохворих дітей наш колектив отримав подяку.


     З нагоди святкування 55-річного ювілею закладу грамотами Управління освіти і науки Сумської міської ради були нагороджені працівники:

Вірчак Ірина Василівна, музичний керівник

Воробйова Людмила Василівна, вихователь-методист

Панченко Людмила Петрівна, діловод

Щербина Наталія Дмитрівна, завгосп

Філоненко Наталія Олексіївна, кухар.


18 жовтня у Сумському палаці дітей та юнацтва проводилося святкування Дня дошкілля. Практичний психолог ЗДО № 27 "Світанок" Висоцька (Плужник) Л. В. отримала грамоту Управління освіти і науки Сумської міської ради.


     Святкування Дня працівника освіти: грамотою голови Сумської обласної державної адміністрації була нагороджена сестра медична старша Свистюла М. О. за сумлінну плідну працю  в галузі охорони здоров*я дошкільників, високий професіоналізм, відданість своїй справі.


Виставка досягнень закладів освіти під час святкування дня міста 1 вересня 2018 року.


Музичний керівник Вірчак І. В. з 8 по 10 червня 2018 року відвідала четвертий Львівський фестиваль гуманної педагогіки.


Подяку Управління освіти і науки Сумської міської ради за яскраве розкриття тематики фестивалю "Земля - наш спільний дім" отримала музичний керівник Вірчак І. В.


16 лютого 2018 року вихователь-методист Л. В. Воробйова стала учасником V обласних педагогічних читань з Гуманної педагогіки  "Сімя - лоно культури" на базі ВКНЗ Сумської обласної ради "Лебединське педагогічне училище імені А. С. Макаренка


     Згідно наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 26.10.2017 року № 918 "Про підсумки міського освітнього проекту "День природолюба" колективу ДНЗ № 27 "Світанок" оголошена подяка від управління освіти і науки Сумської міської ради за високий рівень виконання творчих робіт. Ми отримали заохочувальний приз, яким залюбки користуються у своїй діяльності вихователі "Світанку".


Під час святкування Дня працівника освіти грамоту від міської організації профспілки працівників освіти і ануки України отримала голова пррофспілкового комітету первинної профспілкової організації ДНЗ № 27 "Світанок" Плужник Л. В.


      Стаття вихователя Кононенко І. С. "Музична компетентність вихователя як компонент його професійної підготовки" ввійшла до збірки Матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції для студентів, магістрантів та молодших науковців "Дошкільна освіта: від традицій до інновацій" (11 - 12 жовтня 2017 року, м. Суми, СумДПУ імені А. С. Макаренка).


Нагородження грамотами Управління освіти  і науки Сумської міської ради з нагоди святкування 8 Березня 2018 року:

кухаря Марченко Н. І.

вихователя Яцишену М. В.

завгоспа Щербину Н. Д.


ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

ОСОБИСТІСТЬ У КРИЗОВИХ УМОВАХ ТА КРИТИЧНИХ

СИТУАЦІЯХ ЖИТТЯ: ПСИХОТЕХНОЛОГІЇ ОСОБИСТІСНИХ ЗМІН

16-17 лютого 2017 р.

Плужник Людмила Віталіївна

практичний психолог, спеціаліст II категорії

Сумського дошкільного навчального закладу №27 «Світанок» (м. Суми)

Тема доповіді:

 

КРИЗА ТРЕТЬОГО РОКУ ЖИТТЯ: ПРАКТИЧНІ ДІЇ ПСИХОЛОГА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 

 
Конкурс на кращий інтернет сайт

     Відбувся І (міський) етап обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу.

Інтернет-сайти створено у 42 дитячих садочках міста, що складає 98% від загальної кількості дошкільних закладів.

 

    За підсумками конкурсу І місце виборов Сумський дошкільний навчальний заклад № 13 «Купава». Сайт закладу відрізняється оригінальністю оформлення, зручністю користування, інформаційним наповненням, інтерактивністю та динамічністю, структурою методичної роботи.

 

     ІІ місце посіли ДНЗ № 15«Перлинка», ДНЗ № 29 «Росинка».

 

     ІІІ місце у ДНЗ № 1 «Ромашка», ДНЗ № 5 «Снігуронька», ДНЗ № 27 «Світанок».

 

Також журі відзначило сайти ДНЗ № 10 «Малючок», ДНЗ № 28 Ювілейний» і ДНЗ № 39 «Теремок».