Девіз

Наші дітки у садочку,

Як дзвіночки у віночку.

Дружні та щасливі,

Як квіточки вродливі

 

Вихователі: Казимерчук Людмила Михайлівна

                     Кононенко Ірина Сергіївна

помічник вихователя: Курятник Валентина Петрівна

РОЗПОДІЛ ОРГАНІЗОВАНОЇ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ГРУПИ РАННЬОГО ВІКУ «ДЗВІНОЧОК»

 

Понеділок

                     9.25. – 9.35 музична діяльність

                     Фізкультура на повітрі

ІІ половина

                    15.40 – 15.50 малювання(І підгрупа)

                    16.00 – 16.10 малювання (ІІ підгрупа)

Година психолога проводиться з вересня по грудень місяць

Вівторок:   

                         9.10 – 9.20 фізкультура (І підгрупа)

                         9.25 – 9.35 фізкультура (ІІ підгрупа)

                        11.25 – 11.40 година психолога (І підгрупа)

                         11.45 – 12.00  година психолога (ІІ підгрупа)

ІІ половина дня

                        15.40 – 15.50 ознайомлення з довкіллям (І підгрупа)

                        16.00 – 16.10 ознайомлення з довкіллям (ІІ підгрупа)

Середа:

                        9.05 - 9.15 розвиток мовлення (І підгрупа)

                        9.25 – 9.35 розвиток мовлення (ІІ підгрупа)

                        Фізкультура на повітрі

ІІ половина дня

                       16.00 – 16.10 – музична діяльність

Четвер:

                        9.05 – 9.15 сенсорний розвиток (І підгрупа)

                        9.25 – 9.35 сенсорний розвиток (ІІ підгрупа)

                        Фізкультура на повітря

ІІ підгрупа

                       15.40 – 15.50 фізкультура (І підгрупа)

                       16.00 – 16.10 фізкультура (ІІ підгрупа)

П’ятниця: 

                       9.05 – 9.15 аплікація/ліплення (І підгрупа)

                        9.25 – 9.35 аплікація/ліплення (ІІ підгрупа)

                        9.30 – 9.40 година психолога (І підгрупа)

                        9.50 – 10.00 година психолога (ІІ підгрупа)

                        Фізкультура на повітрі

ІІ половина дня

                       15.40 – 15.50 художня література (І підгрупа)

                       16.00 – 16.10 художня література (ІІ підгрупа)