Дякуємо за допомогу!!!

          Мамі вихованця групи "Квіточка" Борищик Ю. С. за допомогу в ремонті групового приміщення та заміні меблів кімнати для роздачі їжі.

       Депутатам Сумської міської ради: 

       Богодушко Б. І. за виділені кошти у сумі 11800,0 грн. на придбання холодильників у медичний кабінет та кабінет комірника, а також 3892,0 грн. на придбання спортивного інвентарю.

        Бутенко Д. М. та Зименко О. В. за виділені кошти в сумі 14.500,0 грн та 34800,0  грн. на придбання 17 трьохярусних ліжок у групи "Сонечко" та "Казочка".

       Депутату Сумської обласної ради Мотречко В. В. за виділені кошти в сумі   20000.0 грн.  на придбання 2-х телевізорів у групи "Їжачок" та "Казочка" і миючого пилесоса.

 


Шановні наші спонсори !

         Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Мабуть, в наш час все частіше і частіше. І не тільки у зв'язку із подіями, що відбуваються на сході країни, а й через те, що в будь-який час, в будь-якому місті і за будь-яких обставин ми маємо пам'ятати, що кожен з нас – Людина. Саме так, Люди з великої букви, і повинні завжди чинити, щоб про них згадували з теплотою і вдячністю, як ми це робимо щоразу, коли мова йде про команду, Міського голову Лисенка Олександра Миколайовича, та депутата міської ради

Мотречко Віра Володимирівна. Завдяки їхній небайдужості в дитячому садочку № 27 «Світанок» з’явилася асфальтована доріжка, найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт овочесховища та ремонт цоколя будівлі.

        Наші дітки надто маленькі, щоб сказати Вам таке велике слово «Дякую», та за них щі слова висловлюють батьки, а також працівники дитячого садочка. Сподіваємося, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть, а нові проекти та плани реалізуються в майбутньому. 

Бажаємо Вам щастя, здоров'я, великих творчих успіхів у такій благородній справі. Нехай добро повернеться сторицею і буде гідно оцінене іншими людьми. 

З подякою і повагою, Батьківський комітет дитячого садка №27 « Світанок»