2018 - 2019 навчальний рік

З нагоди стякування Дня захисника України до малечі у "Світанок" прийшов справжній кадет! Він розповів дітлахам про особливості військово служби, та як важливо бути мужнім, сильним і відповідальним. А у подарунок вихованці отримали чудову казку "Як звірі до зими готувалися". 


Методичне об*єднання музичних керівників

м. Суми 

30 листопада 2018 року

        Як створити неперевершене свято в дитячому садочку? Як провести веселу креативну розвагу? За що має відповідати музичний керівник, вихователь, помічник вихователя? Як залучити батьків та уникнути конфліктних ситуацій? Такі питання хвилюють усі педагогічні колективи ЗДО.

       30 листопада 2018 року"Світанкова агенція "З музикою в серці" запросила музичних керівників на методичне обєднання з теми "Сучасні підходи до організації свят та розваг в ЗДО. Використання фольклору в різних видах діяльності як одна із складових розвитку творчості та креативності дитини", де всі змогли не лише отримати корисну інформацію, але й відпочити та ортимати безліч позитиву!


23 жовтня 2018 року відбулося урочисте святкування 55-річчя з дня відкриття ДНЗ № 27 "Світанок" З приємністю вітали гостей та присутніх випускники, вихованці, батьки, представники Управління освіти і науки Сумської міської ради та Сумського ІМЦ.

 
 

Коли тумани жовтень розпустив,               

і листя сумно падало на плечі:

гостинно двері перший раз відкрив

«Світанок» для веселої малечі.

Сьогодні вже в п’ятдесят п’яте

Зустріне сиву зиму дитсадок

І скільки ж їх: хлоп’яток і дівчаток

В життя шкільне зробили перший крок?

 

І з року в рік  «Світанок» зустрічає

Щодня веселих, радісних діток

Працівників своїх він проводжає

Щовечора до власних домівок.

Сім’я зростає наша «Світанкова»,

Обличчя змінюючи з плином поколінь

Та все ж лунає тиха пісня колискова,

Проходячи крізь часу глибочінь. 

 

22 жовтня наш садочок приєднався до флеш-мобу "День без іграшок". Дякуємо Катерині Крутій за оригінальну та неординарну ідею. Море позитиву та безліч цікавих ігор змогли придумати діти з вихователями з підручних матеріалів.

Це було так захоплююче!!!!


      Засідання батьківського комітету "Освітня реформа. Перспективи розвитку ДНЗ" пройшли 11 жовтня у "Світанку". Завідувач А. І. Галілей та голови батьківських комітетів усіх вікових груп у невимушеній атмосфері мали змогу поспілкуватися про такі важливі питання, як зміни в освіті, проблеми у наступності між школою та ДНЗ, обговорити роль батьків у вихованні своїх малюків та розглянули перспективи розвитку ДНЗ.


Тиждень сім"ї (8 - 12.10.2018) пройшов у "Світанку" весело, креативно, душевно та затишно. Дякуємо педагогам та батькам!!!


Благодійний осінній ярмарок

уже ввійшов у традиції "Світанку". Цього року він відбувася 2 жовтня. Батьки наших вихованців проявили неабияку активність та креативність. Різноманітність товарів та послуг здивувала навіть найвибагливіших споживачів: діяли 3 фотозони, відбувалося чарівне гадання за участю циган, у продажу були вареники, голубці, борщ український, пампушки із часником, смажена качка, та безліч солодощів.

На ярмарок завітав і місцевий депутат СМР Бутенко Д. М..

Ми щиро вдячні за участь батькам усіх вікових груп!!!

Виручені кошти на благодійній ярмарці були переказані на допомогу:

- онкохворої Дуленко Ольги (1219,87 грн.)

- для участі у благодійній всеукраїнській щорічній акції "Назустріч мрії" (одержувач Міжнародний благодійний фонд "Сильні духом", у сумі 1200,00 грн.)

Ми щиро вдячні за надану допомогу!!!!


20.09.2018 року в ДНЗ № 27 "Світанок" була проведена нарада керівників закладів дошкільної освіти та НВК

 


Олімпійський тиждень під гаслом "Здоровим бути  - модно!" 

(10.09. - 14.09.2018р.)


12 вересня 2018 р. в дошкільному закладі № 27 "Світанок" був проведений майстер клас для поварів лікарем СМРВДУ "СОЛЦ МОЗУ" Курило Валентиною Григорівною.


День знань святкували у "Світанку"


Літо 2018


     У "Світанку" розпочалися зйомки передачі "Навколо світу за одне літо". Наші дітлахи відвідали індіанців - корінних американців, стильних та запальних мексиканців танеймовірно веселих африканських папуасів. А потім запросили до нашої батьківщини та пригостили вітамінними смаколиками і освіжаючим коктейлем мохіто. З нетерпінням чекаємо продовження зйомок. Було драйвово!


Продовжуємо шанувати традиції роду українського!

 На свято Петра та Павла відбувся

цілий калейдоскоп приємних подій:

у ранньому віці було ароматне та різнобарвне Свято квітів;

у групах молодшого віку  - неймовірно захоплююче Свято води

у групах середнього та старшого віку - вишукано-елегантний Парад капелюшків.


Ягідний день!!!!!

Смакота!!!

(22.06.2018 р.)


"Ой, на Івана, та й на Купала!"


Музична  

розвага

до дня Конституції

"В Україні ми живемо,

дуже любимо її!"


День захисту дітей 01.06.2018 р.